Kullanıcı Adı:
Şifre:
54.158.199.217
Şifrenizi hatırlamıyorsanız tıklayın...
Hemen üye ol


Kale Holding, güvenlik merkezi açtı!


Lg Hitline Güvenlik ürünleri


Arka Koltukta Yeni Güvenlik Teknolojisi
12 3Değerli Güvenlik Profesyonelleri,

Günümüzde bilim ve teknolojinin gelişmesi Güvenlik sektörüne de yansımış ve bunun neticesinde sektör kendi içerisinde fiziki, elektronik, ofis, bilgi, marka, kargo, konaklama, hastane güvenliği ve ismini sayamadığımız birçok alt bölümlere ayrılmıştır. Durum böyle olmakla birlikte “Güvenlik Profesyoneli” denildiği zaman akla hala sadece güvenlik firmalarında çalışan ya da güvenlik hizmeti veren kişiler gelmektedir. Oysa bu terim güvenlik geçmişi bulunmamakla birlikte halen profesyonel konumda güvenlikle ilgili konularda görev yapan kişileri de kapsamaktadır.

Sanayi, ticaret, finans, turizm gibi farklı sektörlerde bulunan İnsan Kaynakları, İdari Yönetim , İş Güvenliği profesyonelleri de artık güvenlikle ilgili roller üstlenmektedir. Amacımız, sözünü ettiğimiz anlamdaki güvenlik profesyonellerine kaynak oluşturan ve bütün güvenlikçiler arasında iletişimi arttıracak bağımsız bir "iletişim noktası" haline gelmektir.

Sitemizde günlük haberleri, hukuki mevzuatı ve çeşitli eğitim materyallerini bulabileceğiniz gibi ayın ve yılın önemli günlerini gösteren takvimden de yararlanabilirsiniz. Web sitemiz interaktif olduğu için sizlerin de önemli bulduğu konuları bu bölümlere ekleyerek bütün kullanıcıların bilgisine sunabilmeniz mümkündür.

Hem farklı sektörlerde olmaları hem de iş yoğunluğu sebebi ile aralarında iletişim eksikliği olduğunu hissettiğimiz sizleri, gerek bizim açtığımız gerekse sizlerin önereceği forumlarda, sanal ortamda da olsa bir araya getirmeyi ve bilgi birikim paylaşımını sağlamayı hedefliyoruz.

Yayın hayatına beşinci yılını tamamlayan sitemizin birinci ilkesi tarafsız ve bağımsız olmaktır. Bu ilke doğrultusunda sizlerin de katkılarıyla gelişecek olan “Güvenlik Profesyonelleri Ağı”nı beğeni, eleştiri ve katılımınıza sunuyoruz.

Saygılarımızla,